mała moda

Liebster Blog

 

C:\fakepath\favoriteblogs.png

 Kochani moi. Spotkała mnie taka oto niespodzianka. Nominacja do Liebster Blog.

"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował".

Najpierw bardzo się zdziwiłam (kompletnie nie wiedziałam o co chodzi?!?) później niezmiernie ucieszyłam i zrobiło mi się bardzo miło. Dziękuję za nominację Mylilleo :*

Dziękuję.

 

I tak wywołana do odpowiedzi odpowiadam na zadane pytania. Krótko nie będzie, bo ja chyba krótko nie potrafię  .... ;)

 

1. Co skłoniło Cię do pisania bloga?

Zaczęło się od mody dziecięcej – chciałam pokazać innym, ze można fajnie ubierać dzieci jednocześnie nie doprowadzając się do bankructwa. Bo nie sztuką jest ubierać fajnie dzieci, kiedy dysponuje się nieograniczonymi środkami finansowymi, ale już sztuką jest robić to za naprawdę niewielkie pieniadze. Oczywiście, z czasem okazało się, że nie sposób jest pisać wyłącznie o modzie, bo jest cała masa innych rzeczy i doświadczeń związanych z posiadaniem dzieci którymi chciałabym się podzielić i tak z bloga modowego robi się powli blog .... o życiu...?

2. Kto Ciebie inspiruje?

Natchhnieniem dla mnie są moje dzieci.

3. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

Tatar! Uwielbiam surowe mięso! 

4. Twój największy sukces?

Hmmm wydaje mi się, że przyglądając się otaczającym mnie ludziom, że za sukces mogę uznać to, że od 10 lat trwam w miarę szczęśliwym małżeństwie (razem od 17 lat, ale nie myślcie że nie mam czasami ochoty udusić swojego mąża, oczywiście że mam!), że udało nam się stworzyć szczęśliwy dom dla naszych córek, dom w którym czują się bezpieczne, szczęśliwe i w którym niczego im nie brakuje  - przede wszystkim rodzicielskiej miłości. 

5. i najgorsza porażka?

Nie było takiej. Jak do tej pory, wszystko w życiu układa się tak jak zaplanowałam. Być może dlatego, że nie mam wygórowanych ambicji, wyznaczam sobie drobne cele które osiągam i przede wszystkim potrafię cieszyć się z drobiazgów (ale nie myślcie, że moje życie różami jest usłane).

6. Sukienka czy spodnie?

Spodnie.

7. Gdybyś mogła wziąć jedną rzecz na bezludną wyspę co by to było?

Matko jedną rzecz??????????? Ponieważ ma to być rzecz, więc z założenia nie będą to moje dzieci. Wiec wzięłabym …. szczoteczkę do zębów ;)

8. Jak sobie radzisz w momentach zwątpienia/znudzenia?

Mój wrodzony optymizm nie pozwala mi na momenty zwątpienia, a znudzenie ….a czym ja mogłabym się znudzić?

9. Ulubiony aktor/aktorka?

Marcin Dorociński

10. Gdybyś miała magiczną różdżkę co byś wyczarowała?

Po urodzeniu Klar pierwsze 6 m-cy jej życia spedziłam z nią  w szpitalu na dziennym oddziale onkologiczno-hematologicznym, napatrzyłam się na chore dzieci w wieku od 1 miesiąca do kilkunastu lat o czym do dziś nie mogę mówić spokojnie i bez łez (pewne obrazy będa towarzyszyć mi do końca życia). Chciałabym żeby czarodziejska różdżka miała moc uzdrawiajacą dla wszystkich maleństw – dzieci nie powinny chorować, a już na pewno na tak poważne choroby.

11. Jak byś się określiła w jednym zdaniu?

Stara matka wariatka. Pomysł = wykonanie i to natychmiast. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. (a! miało być w jednym zdaniu ;) )

 

a teraz "łańcuszek szczęścia" puszczam dalej ;) i nominuję:

Sarah und Kinderfashion

mialivestyle

malaszafa

księżycowaszuflada

świat karinki

stylowy brzdąc

kinderki

lenkowo mi

moja głowa kolorowa

galazki.pl

blaneczkowo

 

Teraz Wy kombinujcie ;)

 

A to moje pytania do Was:

1.  prowadzę bloga bo …..

2. czuję się szczęśliwa gdy …

3. wymarzona podróż?

4. ulubiony styl?

5. nikomu nie życzę …

6. morze czy góry?

7.  nie lubię …

8. w dzieciństwie chciałam zostać …

9. chciałbym, żeby moje dziecko …

10. w wolnym czasie …

11. ulubiona pora roku

 

Do dzieła!