mała moda

sesja

 

Dziś mija trzeci dzień bez moich Maleństw ukochanych. Nie ma wspólnych spacerów, zabaw, lodów, a co za tym idzie nie ma nowych zdjęć, które mogłabym Wam pokazać. Są za to niekończące sie rozmowy telefoniczne i dziesiątki mms-ów ;)

I są zdjęcia Poli zrobione w agencji Andy Max tydzień temu.

Mi osobiście zdjęcia bardzo się podobają. Jestem z nich zadowolona i widzę ogromną różnicę pomiędzy Poli pierwszą profesjonalną sesją zrobioną rok temu w Andy Max, a tą teraz.

Dla porównania pokażę Wam zdjęcia jedne i drugie i same oceńcie.


Ale i tak największym zaskoczeniem tego dnia była dla mnie Klara.  Na sesje pojechała z nami tylko dlatego, że sama w domu zostać nie mogła przecież ;)  Oczywiste było, że jej nikt zdjęć nie będzie robił bo ona tego nie chce i nie ma takiej potrzeby. 
Wprawdzie Klara uwielbia robić nam w domu pokazy mody i pozować do zdjęć, ale wyłącznie wtedy, kiedy ja je stem fotografem. 

Na miejscu bardzo jej się spodobało, szybko złapała kontakt z p. Kamilą, świetnie się bawiły oczekując na Poli kolej. Kilka razy pytano się jej, czy i ona zorbi sobie parę zdjęć, na co ona szybko i stanowczo mówiła: NIE!. Ale jak już zaczęły się Poli przebieranki i zdjęcia Klara przysiadła z boku na podłodze i patrzyła, przyglądała się, obserwowała, aż w końcu pomiędzy jednym ,a drugim przebraniem Poli zachęcona przez fotografa stanęła i zaczęła pozować.

Ale jak!

Ręka na bioderko, bokiem, przodem, uśmiech mniejszy, większy, w podskokach i siedząc. Byłam mega zdziwiona, bo przecież ona zawsze i wszędzie mówiła: NIE! A tu proszę! Co za niespodzianka! Będzie miała bardzo fajną pamiątkę, za co bardzo dziękuję Andy Max!

 

C:\fakepath\IMG_4096.JPG

 

C:\fakepath\Nowy folder38.jpg

 

C:\fakepath\IMG_4090.JPG

 

C:\fakepath\Nowy folder37.jpg

 

C:\fakepath\Nowy folder39.jpg

 

C:\fakepath\IMG_4214.JPG

 

C:\fakepath\Nowy folder40.jpg

 

C:\fakepath\IMG_4276.JPG

 

C:\fakepath\IMG_4171.JPG

 

C:\fakepath\IMG_4180.JPG

 

C:\fakepath\Nowy folder41.jpg

 

C:\fakepath\IMG_4277.JPG

 

**************************************************

 

C:\fakepath\Nowy folder42.jpg

 

C:\fakepath\Nowy folder43.jpg

 

C:\fakepath\Nowy folder44.jpg