mała moda

uciekamy stąd ....

 

Kochani moi, a właściwie to Kochane moje,  muszą stąd uciekać ...

nie podoba mi się to, że nie mogę wprowadzać na blogu żadnych większych zmian, dodawać różnych ulubionych, odpisywać na komentarze - których jest tyle co na lekarstwo, ale zawsze to coś!

wielokrotnie chciałam Wam na coś odpowiedzieć, dopowiedzieć i nie mogłam tak jak bym chciała.

Trochę mi szkoda, bo mam fajny licznik ;) prawie 11.000 wejść w tak krótkim czasie. Zresztą dla nie jednej z Was to będzie mało, ale dla mnie jest to liczba niewyobrażalna i bardzo Wam dziękuję!!!!!!!!!!!!

<3

Dziękuję że chcecie nas czytać, oglądać ... i zachęcam do komentowania -  zostawiajcie ślad po sobie ;)

 

Na razie jestem na etapie ;:

* przenoszenia naszych starych postów na "nowy-stary" blog ;) (niestety wirtualna polska nie przewidziała opcji "migracja", wiec jeśli chce, żeby posty te zostały - a chcę -  muszę je pojedynczo kopiować - niestety pozostawionych tam komentarzy już nie skopiuję :(),

* dopasowywania go do naszych potrzeb i wyobrażań,

ale już możecie tam zaglądać.

 

Myślę, ze do powrotu dziewczynek z wakacji powinnam się już z nim "ogarnąć" i nowe zdjęcia będę wstawiała na bieżąco (a mam już tyle nowych planów i pomysłów!!!!! dziewczyny tyle rzeczy chciałabym robić i tyle zmienić w swoim życiu i może wyda się Wam to dziwne, ale wszystko to za sprawą .... bloga. Tak. Ogromną chęć do działania i takiego kopa odczułam w momencie kiedy zaczęłam pisać bloga i kiedy poznałam tu tyle wspaniałych, mądrych, działających i "ogarniętych" dziewczyn!

Jestem pod wielkim wrażeniem wielu z Was!!!!!!!!!!!!!

 

Póki co będą działać równolegle te dwa blogi, ale na ten nie będę wstawiała już nowych wpisów. 

Teraz jesteśmy tu

MODNA-LALECZKA

 

Mam nadzieje, ze tu też będzie Wam się podobało, a jak coś będzie nie tak, to piszcie do mnie! piszcie co jest nie fajne i jakie macie propozycje.

 

ściskam Was mocno!

do zobaczenie na

 

 

MODNA-LALECZKA